Hollywood Starı Isaac Kappy İntihar Etti - Hondorosa
Magazin

Hollywood Starı Isaac Kappy İntihar Etti

Hollywood’ un ünlü isimlerinden, Terminator: Salvation filminin 42 yaşındaki yıldızı Isaac Kappy, intihar etti.

Kappy, sosyal medya hesabından bir mektup yayınladı ve mektubunda ” İyi bir insan olduğuma inanırdım ama iyi biri değilim. Aslında hayatım boyunca gayet kötü bir insan oldum ” dedi. Mektubun yayınladıktan sonra Pazartesi günü Arizona’ daki Bellemont’a yakın bir köprüden atlayarak yaşamına son verdi.

Daha önce Michael Jackson’ in kızı Paris ve oyuncu Seth Green ile sorun yaşayan Kappy, Seth Green ve eşini Illuminati üyesi olmakla birlikte Green’ i pedofili suçuyla suçlamıştı. Daily Beast’e göre Isaac Kappy, ünlülerden ve politikacılardan oluşan bir pedofil halkasının varlığını iddia eden QAnon komple teorisine inanıyordu.

Isaac Kappy

Kappy’ nin instagramda yayınladığı mektupta ” iyi bir insan olduğuma inanırdım ama aslında değilim. Hayatım boyunca gayet kötü bir insan oldum.İnsanları para için kullandım, birçok kişiye ve insanların güvenine ihanet ettim. Alkol, uyuşturucu ve sigara kullanarak vücuduma ihanet ettim. Beni seven insanlardan faydalandım. Kumara para harcadım. Okadar çok para harcadım ki geleceğimi mahvettim. Artık hayatta kaybedecek hiçbir şeyim yok” dedi.

Isaac Kappy ‘nin rol aldığı filmler arasında Thor, Klown Kamp Massacre, Fanboys ve Not Forgotten yer almakta.

Isaac Kappy